Back to products
Kraus KHU100-32 Standart PRO 16 Gauge Undermount Single Bowl Stainless Steel Kitchen Sink, 32 Inch
Product dimensions | Overall – 32” L x 19” W x 10” D | Min cabinet size – 36” | Bowl – 10” D x 30” L x 17” W
Categories: Farmhouse Kitchen Sinks, Farmhouse Sinks
Share:
  • Description
  • Additional information
Description
Product Description
From the Manufacturer